Top

Hakkımızda

Hakkımızda

MODA KUMAŞLA BAŞLAR KUMAŞ GÜMÜŞ KUMAŞÇILIK’LA


Kurulduğu günden bugüne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla yolan çıkan Gümüş Kumaşçılık, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Tekstil sektöründe teknolojiyi adım adım izleyerek, yenilikleri getiren ve öncü adımları atan bir firma olmuştur.

Gümüş Kumaşçılık her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmekte ve tasarım ve kalite ilkelerine sadık kalarak, çevre dostu kumaş üretimi yapmaktadır.

Hemen hemen tüm kumaş çeşitleri stoklarda bulunmaktadır. Kumaş kaliteleri olarak; 2 iplik, 3 iplik, süprem, interlok, pike, viskon, vorteks, ribana, kaşkorse ve selanik kumaşları üretmekteyiz. Ürettiğimiz kumaşların yanında ürün yelpazemiz her geçen gün daha çok genişletmektedir.

Hakkımızda

Misyon

Firmamız her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak, çevre ve sosyal sorumluluklar çerçevesinde profesyonel ekip çalışması ile istenen kalite standartlarında  kesintisiz hizmet vermek Gümüş Kumaşçılığın misyonudur.

Vizyon

Global hazır giyim markalarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak, çevre dostu üretim yöntemleriyle oluşturduğumuz kaliteli ve çeşitli ürün portföyümüzle yurt dışında ülkemizi temsil etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak Gümüş Kumaşçılığın vizyonudur.
WhatsappWhatsapp